Протягом вихідних на Рівненщині сталися три трагічні випадки на водоймах, унаслідок яких загинули діти. Правоохоронці встановлюють обставини трагедій та вкотре закликають дорослих не залишати неповнолітніх без нагляду біля води.
Про це повідомили у поліції Рівненської області.
21 червня близько 16:40 до поліції надійшло повідомлення про зникнення 15-річної дівчини під час купання на місцевій водоймі у Дубровиці. За попередніми даними, школярка відпочивала на ставку разом із друзями без супроводу дорослих. Через 40 хвилин її тіло виявив місцевий житель. Медики намагалися врятувати дитину, однак реанімаційні заходи результату не дали.
Того ж дня близько 23:00 до правоохоронців звернулася жителька села Прислуч із повідомленням про зникнення 11-річної доньки. Поліцейські встановили, що дівчинка разом із друзями купалася в річці Случ без нагляду дорослих. Під час купання вона потонула. Свідки події злякалися та не повідомили про трагедію дорослим. Під час пошукових робіт водолази знайшли тіло дитини за 800 метрів від місця зникнення.
Крім того, раніше на Сарненщині потонув 13-річний хлопчик.
За всіма фактами слідчі проводять досудові розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України з відміткою «нещасний випадок» та встановлюють усі обставини.
Правоохоронці наголошують, що безпека дітей біля водойм насамперед залежить від відповідальності дорослих. Батьків закликають контролювати дозвілля дітей, не дозволяти їм купатися без нагляду та регулярно нагадувати правила безпечної поведінки на воді.