Команда дівчат із Рівненського ліцею №28 здобула золоту нагороду у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги — 2026». Змагання з баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів відбувалися упродовж двох днів у Черкасах.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Юні спортсменки не лише вибороли чемпіонський титул, а й повторили свій минулорічний успіх, вдруге поспіль ставши найкращими в Україні. До складу переможної команди увійшли Олександра Спиридонова, Ірина Тригубець, Олександра Засморжук та Марія Кіба.
У міській раді подякували спортсменкам за яскравий сезон та відзначили роботу їхніх наставників Марини Максимчук і Максима Корнійчука. Також слова вдячності адресували батькам та всім, хто підтримував команду на шляху до перемоги.
Завдяки цьому успіху баскетболістки Рівненського ліцею №28 вкотре підтвердили статус однієї з найсильніших шкільних команд України.