Під час профілактичних заходів на території Здолбунівської громади поліцейські виявили неповнолітнього водія мотоцикла, який керував транспортом без мотошолома та номерного знака. Інцидент стався днями у Здолбунові.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
Під час перевірки правоохоронці встановили, що 16-річний місцевий житель ніколи не отримував посвідчення водія. На підлітка склали три адміністративні матеріали та відсторонили його від керування транспортним засобом.
Поліцейські закликали батьків відповідально ставитися до безпеки дітей та наголосили, що купівля мотоциклів неповнолітнім може становити серйозну загрозу для їхнього життя і здоров’я. За неналежне виконання батьківських обов’язків законодавством передбачена адміністративна відповідальність.
Також правоохоронці нагадали мотоциклістам про необхідність дотримання правил дорожнього руху та вимог воєнного стану. На Рівненщині діє заборона на рух мотоциклів і автомобілів із прямотоками та без глушників відповідно до рішення Ради оборони області.