• Нд. Сер 14th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Мешканцям Рівненщини уже компенсували 10,5 млн грн за електроопалення

Лют 19, 2021

Щоб захистити населення від зростання цін на енергоносії, Уряд прийняв рішення про компенсацію витрат для деяких категорій громадян.

Як розповів на брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, Мінсоцполітики розробило механізм тимчасової компенсації споживачам електроенергії в умовах карантину.

«До 2 числа звітного місяця Рівненська обласна енергопостачальна компанія подає на Мінсоцполітики список абонентів. За січень місяць подано 27 000 абонентів, з яких 3 000 вже отримують житлові субсидії. Рівнеобленерго нараховує компенсації цим абонентам в залежності від обсягу. І до 15 числа абонентам автоматично надходить відшкодування, тобто зніматиметься з нарахувань. Сама компенсація за підвищення ціна електрики буде виплачена не домогосподарству, а безпосередньо постачальнику», – прокоментував Сергій Подолін.

Як відомо, компенсація передбачена багатодітним сім’ям, а також громадянам, які використовують електроенергію для опалення осель.

За січень  для мешканців Рівненщини відшкодували 10,5 млн грн. Таким методом буде проводитися компенсація щомісяця протягом І кварталу 2021 року.

Джерело: 7dniv.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.