Серед українських військових, яких сьогодні вдалося повернути з російського полону, є троє жителів Рівненської області. Двоє захисників віком 47 і 33 роки родом із Рівненського району, ще один 27-річний воїн — із Дубенщини.
Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль зазначив, що повернення українців додому стало можливим завдяки спільним зусиллям усіх, хто щодня працює над звільненням наших громадян із полону.
Жителі області вітають земляків із поверненням та дякують кожному, хто наближає той день, коли всі українські військові та цивільні зможуть повернутися до своїх родин.
Україна продовжує боротьбу за кожного свого громадянина, який досі перебуває в неволі.