• Нд. Сер 14th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Водій таксі вчинив дуже людяно

Лис 29, 2021

У рівненській службі GPS таксі Віктор Тарасюк працює більш як рік. З огляду на неодноразові позитивні відгуки вдячних клієнтів – показово сумлінно. Втім, йому притаманні не лише старанність і відповідальність у роботі, а й рідкісна людяність.

Так, нещодавно одна з клієнток GPS таксі, яку підвозив Віктор Петрович, через допис у соціальній мережі подякувала водієві за неочікуваний для неї дуже достойний вчинок.

«Через фейсбук, – написала жінка, – хочу подякувати водію служби таксі 305 на оранжевому Шевроле пану Віктору за те, що довіз мене до Центру ортопедії та травматології, не взявши за поїздку ні гривні. Таке у мене вперше. Я була дуже вражена тим, що у нас ще є такі Люди, які співчувають чужій біді. Нехай вашу родину, пане Вікторе, оминають незгоди та міцного вам здоров’я!»

Шляхетний вчинок Віктора Тарасюка не пройшов повз увагу керівництва служби GPS таксі, яке відзначило водія Подякою та подарувало талон на бензин.

Коли у Віктора Петровича поцікавилися цією ситуацією, він пояснив усе тим, що за будь-яких обставин завжди треба залишатися людиною. А життя, мовляв, – як бумеранг. Що запустиш, те й повернеться.

– У роботі мені найбільше подобається, – каже Віктор Тарасюк, – постійний рух, дорога та приємне спілкування. Я ніколи не конфліктую, добре розбираюся в людях, маю дві вищі освіти і відразу розумію налаштування клієнта та загалом його настрій.

А служба GPS таксі на своїй сторінці у фейсбуці до цього додала: «Найбільша гордість нашої компанії – це її чуйні працівники».

Ігор КОПАЧ

Джерело: 7dniv.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.