• Сб. Сер 13th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

У Рівному презентували систему електронного квитка

Лют 20, 2021

Е-квиток – електронний документ, що дає право на проїзд у громадському транспорті. Розрахунок ним здійснюється у безготівковій формі: банківською картою, через мобільний додаток або ж карткою. Багато міст України вже перейшли на таку систему.

 Як повідомляє міська рада, представники компанії «CityCard» презентувала міському голові Рівного Олександр Третяк, його заступникам Марина Кузмічова, Ігор Кречкевич, а також в.о. керівника профільного управління Дмитру Царуку, систему автоматизованої оплати проїзду, яка використовується у Луцьку з 2019 року. У місті на зупинках громадського транспорту та торгових павільйонах встановлені термінали. Там люди можуть купити чи поповнити картки, які дають змогу розрахуватися за проїзд в автобусах або ж тролейбусах.

За словами представників компанії «CityCard», обладнання встановлюється за їхній кошт. Щодня гроші за проїзд пасажирів надходить на рахунок перевізників, 10% – перераховуються компанії «CityCard».


Запровадження е-квитка дає можливість міській владі та перевізникам бачити реальну кількість пасажирів, які користуються громадським
транспортом щодня. Таким чином, можна вносити корективи у графіки руху автобусів та тролейбусів, бачити реальну кількість пасажирів пільгових категорій громадян.

Опісля презентації е-квитка, міський голова Рівного Олександр Третяк, домовився з представниками компанії відвідати Луцьк та наочно переконатися у ефективності впровадження е-квитка «CityCard».

Джерело: rivnepost.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.