AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Рівненський спортсмен впевнено переміг на Паралімпіаді в Токіо

Сер 29, 2021

На Паралімпіаді в Токіо завершився поєдинок за бронзову медаль з дзюдо у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків.

Рівненський спортсмен Олександр Назаренко впевнено переміг бразильця Артура Кавальканте (іппон за 12 секунд) та став бронзовим призером змагань.

Також сьогодні за бронзу позмагається і 25-річна рівненська дзюдоїстка Анастасія Гарник. Вона бореться у надважкій категорії – понад 70 кілограмів.

Тренер паралімпійської збірної з дзюдо – Михайло Романкевич.

Таким чином, це четверта медаль паралімпійців, що представляють Рівненщину у збірній України.

Нагадаємо, учора дзюдоїстка з Рівненщини Ірина Гусєва виборола срібну медаль на Паралімпійських іграх в Токіо, а 27 серпня Наталія Ніколайчик та Юлія Іваницька здобули ще 2 «бронзи».

Загалом нагорода Олександра Назаренка стала 37-ю медаллю у скарбничці збірної команди України на XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо.