• Нд. Сер 14th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

У Дядьковичах посадять енергетичну вербу для Рівного

Жов 16, 2021

У приміщенні Дядьковицької сільської ради було підписано меморандум між компанією «Рівнетеплоенерго» та Дядьковицькою громадою.

Про це повідомляє пресслужба “Рівнетеплоенерго”.

Метою угоди є співпраця між компанією і громадою з метою вирощування та переробки енергетичної верби для потреб «Рівнетеплоенерго». Це дасть можливість в майбутньому зменшити споживання газу, а відтак й запобігти підвищення тарифу на теплопостачання.

– Ми сьогодні починаємо проект, який є складовою стратегії «Зeлений перехід». Метою якого є зменшення споживання газу в майбутньому на 50%. Ми плануємо висадити в Дядьковицькій громаді близько двох мільйонів дерев енергетичної верби. Щоб забезпечити потреби теплової генерації «Рівтеплоенерго». – сказав засновник компанії «Укртепло» Іван Надєїн.

Для сільської громади, це можливість створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету громади.

– Для нашої громади це великий плюс. Можливість розвитку в напрямку енергоефективності та економічного процвітання. Ми вдячні нашим партнерам, що обрали саме нас. Це шанс для нашої громади. – зазначила Дьдьковицький сільський голова Людмила Вітковець.

Енергетична верба — вид верби (Salix), що швидко росте, тому придатна для використання як біомаса. Варто зазначити, що вирощування енергетичної верби, це дворічний цикл вирощування та переробки сировини.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

Джерело: 7dniv.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.