AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Рівненський “Верес” припиняє боротьбу за Кубок України

Жов 27, 2021

Рівненський Верес припинив виступи у розіграшу Кубку України поступившись в одній восьмій турніру Полтавській “Ворсклі”.

Матч відбувся у Луцьку, де номінальними господарями були рівняни, але вони не змогли нав’язати свою волю полтавцям.

Після декількох моментів на початку першого тайму “Верес” віддав ініціативу “Ворсклі” і вже на 21-й хвилині пропустили рівняни пропустили гол.

Після відпочинку ще два м’ячі влетіли у вворота”Вереса”, до того ж червону картку отримав Віталій Дахновський. Але перебуваючі чисельній меншості рівненські футболісти шукали щастя біля воріт суперника. І на останній хвилині здобули право на пенальті, яке відмінного реалізував Михайло Сергійчук.

Проте, у підсумку – 1:3, поразка рівнян і далі у кубкових змаганнях прямують полтавці.

А у суботу “Верес” зіграє черговий поєдинок Чемпіонату у гостях з “Інгульцем”.

Джерело: 7dniv.rv.ua