• Ср. Сер 17th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Плавець з Рівного увійшов до списку «Форбс»

Лис 11, 2021

Володар срібної і бронзової медалей Олімпійських ігор-2020 рівненський плавець Михайло Романчук увійшов до українського списку «Форбс» «30 до 30».

У такий список, започаткований авторитетним американським фінансово-економічним журналом «Forbes» – у США в 2011-му році, а в нашій країні в 2020-му, внесли 30 людей, які досягли великих успіхів в своїй сфері у віці до 30-ти років.

В українському списку «Форбс» «30 до 30» четверо представників українського спорту:

  • володар срібної і бронзової медалі Олімпійських ігор-2020 Михайло Романчук (25, плавання)
  • володарка срібної і бронзової медалей Олімпійських ігор-2020 Людмила Лузан (24, веслування)
  • срібна призерка Олімпійських ігор-2020 Анжеліка Терлюга (29, карате)
  • 10-разовий чемпіон Паралімпійських ігор Максим Крипак (26, плавання).

Ми трохи дозволимо собі трохи поправити цей сайт, адже Олімпіада в Токіо не була для Михайла дебютною. Першою його олімпіадою де він брав участь це Олімпіада 2016 року у Ріо-де-Жанейро. Щоправда там він завершив виступи далеко від фіналу, показавши в кваліфікації лише 15-й результат.

І вдруге за 17 років українська збірна не завоювала жодної медалі на Олімпійських іграх. Тому срібна та бронзова медалі рівнянина – це перші нагороди збірної команди України на Олімпіадах за останні 17 років.

«На своїй дебютній Олімпіаді в Токіо Романчук виграв дві медалі – срібну та бронзову. Це перший за 17 років український плавець, котрий узяв дві олімпійські нагороди за одні Ігри. В одному з відбіркових запливів на 800 м рівнянин встановив олімпійський рекорд. Романчук уже націлився на Олімпіаду в Парижі, на якій розраховує перемогти. Спортсмен проводить понад 10 тренувань на тиждень. Плаванням він займається із шести років. Усю кар’єру, 19 років, працює із тренером Петром Нагорним», – описують досягнення Романчука на сайті «Форбс».

Джерело’: 7dniv.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.