AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Юні плавці з Рівного вибороли медалі на чемпіонаті України з плавання

Лис 13, 2021

У перший день чемпіонату України з плавання серед юніорів та молоді в м. Харків, що учора стартував у Харкові, вихованці Рівненської СДЮСШОР №2 вибороли 6 медалей різного гатунку. Про це повідомили з адміністрації школи.

Отож переможцями стали:

Жовтко Юрій виборов золоті нагороди та звання чемпіона серед юніорів на дистанціях 100 вільний стиль та 50 батерфляй.

Нечидюк Максим здобув срібну нагороду серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання.

Трачук Влада виборола бронзову медаль серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання

Полоцький Андрій виборов срібло серед юніорів на дистанції 1500 вільний стиль, варто відзначити, що Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Кирик Ніна виборола бронзову нагороду серед молоді на дистанції 800 вільний стиль.

У змаганнях чемпіонату України з плавання серед юніорів та молоді беруть участь 395 найсильніших спортсменів України серед молоді та юніорів із 24 областей України та м. Києва.

Джерело: 7dniv.rv.ua