• Сб. Сер 13th, 2022

AllNewsRivne

Всі новини Рівного

У Рівному презентували книгу відомого фотохудожника

Січ 2, 2022

Олександр Харват, відомий в обласному центрі фотомитець та організатор «Фотовернісажу на Покрову», видав монументальну працю “Рівне 1991-2021. 30 кроків до незалежності”. Днями відбулася її презентація.

Ідея створити таке видання до ювілейної дати виникла у фотомитця заздалегідь. Заручившись підтримкою краєзнавців, фотографів, дослідників історії міста, та кинувши клич усім бажаючим, хто володіє цікавими фотоархівами історії Рівного, вийшло у світ чудове друковане видання на 300 сторінок про рівненську історію: люди, події, краєвиди, культурно-мистецьке, спортивне та політичне життя, преса, майдани…

На презентації книги автор запрошував до слова та дякував усім небайдужим збирачам історії та тим, хто допомогли випустити видання у світ. Їхні імена написані у книзі великими літерами. Це, зокрема, літературний редактор Світлана Калько, краєзнавці Галина Данильчук, Алла Українець, Олександр Коташевський, журналісти Віталій Голубєв, фотографи Анатолій Похилюк, Леонід Латті, Дмитро Максимчук та багато-багато інших.

Хтось допоміг фотоматеріалами, хтось корисною науковою інформацією, а хтось просто вірою в ідею. Фінансово підтримало управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. 

Джерело: rivnepost.rv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.