AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Рівненські баскетболісти зазнали поразки

Січ 25, 2021

Баскетболісти БК «Рівне-ОШВСМ» після більше ніж місячної перерви продовжили виступи у вищій чоловічій лізі. Цими вихідними рівняни гостювали у Южному.

Там вони зазнали першої поразки у нинішньому чемпіонаті від «Хіміка-2». Це відбулося вже у недільній зустрічі. А от в суботу рівняни упевнено подолали своїх суперників – 71:58 (Олександр Шепелєв – 22 очки, Євген Коровяков – 13, Дмитро Тимощук – 11).
У повторному матчі господарі перйняли ініціативу вже у першій чверті. Із кожною атакою примножували перевагу. Отже, 84:65- перша поразка в першості. У активі Олександра Шепелєва – 14 очок, Віктора Герасимчука – 11. По 9 очок набрали Євген Коровяков, Дмитро Тимощук і Тарас Шанюк.

Проте ця поразка не похитнула позицію рівненського клубу в лідируючій групі – 11 перемог, один програш.