AllNewsRivne

Всі новини Рівного

Рівненські футболісти опустилися на 8 місце у турнірній таблиці

Лис 7, 2021

Рівненський “Верес” зазнав сухої поразки у зустрічі української прем’єр-ліги з луганською “Зорею”.

Матч, що відбувався у Запоріжжі (домашньому полі луганської команди), пройшов за відчутної переваги господарів, хоча перший тайм і закінчився мирною нічиєю – 0:0. Однак обидві команди забили по одному голу, щоправда з офсайду.

А після відпочинку рівняни не встигли опам’ятатися, як пропустили два гострих випади іранського легіонера “Зорі”. Захеді Шахаб на 47 та 49 хвилині забив 2 ефектних голи у ворота Богдана  Когута.

Хоча надалі гра дещо вирівнялася, однак на полі по-справжньому господарювали футболісти “Зорі” і наприкінці зустрічі той же Шахад зробив розгромний рахунок 3:0 на користь “Зорі”.

Ця поразка змістила рівненський “Верес” з сьомого місяця на восьме.

Після 14 матчів рівняни мають 19 очок і наступний поєдинок вони зіграють 19 листопада у Луцьку з харківським “Металістом 1925”.